PHP Backend Developer 8 wyświetleń

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW

– Bardzo dobra znajomość PHP oraz platformy WordPress

– Dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL)

– Znajomość systemu kontroli wersji (GIT)

– Mile widziane doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Agile/Scrum)

– Mile widziana znajomość Drupal

– Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na zrozumienie specyfikacji projektu

ZAKRES ZADAŃ

– projektowanie, tworzenie i rozwój aplikacji backendowych,

– udział w procesie developerskim, współtworzenie go oraz ciągła optymalizacja.

– tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej.

OFEROWANE WARUNKI

– Możliwość pracy zdalnej

– Pracę dla znanych marek

– Rozwój i perspektywy

– Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zakresu umiejętności

SPOSÓB APLIKOWANIA

CV wraz z linkami do portfolio prosimy przesłać na adres: rekrutacja@oxmedia.pl

Nie zapomnij dołączyć klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Płaca (widełki)

min 2400 netto

Dostępność godzinowa (min)

160

Dostępność godzinowa (max)

160

  • This job is expired!
OX Media nie jest tradycyjną agencją interaktywną. Na przełomie lat, doświadczeń wyniesionych z agencji interaktywnych oraz firm badawczych tworzymy nową jakość na rynku.
Jesteśmy tym, czym agencja kreatywna być powinna - miejscem, gdzie kreatywność, technologia i marketing łączą się w celu dostarczania niekonwencjonalnych rozwiązań marketingowo-biznesowych. Poszukujemy niestandardowych rozwiązań, aby osiągnąć najlepszy rezultat.
Skontaktuj się z nami http://oxmedia.pl

Licznik ofert po lokalizacji